29 Haziran 2022 Çarşamba   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Çok Bilen Adam'a ‘En İyi Radyocu’ Ödülü

 

Side Fm Ailesinden İzmirli radyo programcısı "Çok Bilen Adam" Mustafa Karslıoğlu, 2016 Yılının Bölgesel ve Yerel En İyi Radyocusu ödülünü aldı.

Side Fm Ailesinden İzmirli radyo programcısı "Çok Bilen Adam" Mustafa Karslıoğlu, 2016 Yılının Bölgesel ve Yerel En İyi Radyocusu ödülünü aldı.
 
 
 
Side Fmin sevilen programcılarından, Mustafa ile Çok Canlı Show programının sunucusu Mustafa Karslıoğlu, 2016 Yılının Bölgesel ve Yerel en iyi Radyocusu ödülüne layık görüldü. Karslıoğluna ödülünü ünlü sanatçı Bahadır Tatlıöz verdi. 
 
 
 
Bu yıl ikincisi düzenlenen Akademi Radyo Oskar Ödül töreni, 6 Mayıs Cuma akşamı Kral TVden canlı yayınlandı. İstanbul Cemal Reşit Rey Salonu’nda düzenlenen tören, Oydar Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Aktaş’ın açılış konuşması ile başladı. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da oyların büyük oranını, yüzde 43 ünü alarak 2016 Yılının Bölgesel ve Yerel en iyi Radyocusu Side Fm dinleyicilerininde yakından tanıdığı "Çok Bilen Adam" Mustafa Karslıoğlu seçildi. Karslıoğlu ödülünü ünlü sanatçı Bahadır Tatlıöz‘ün elinden aldı.
 
 
 
Side Fm Ailesi olarak Mustafa Karslıoğlunu kutlar, başarılarının devamını dileriz.
 
Tarih       : 13 Mayıs 2016
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | Copyright © 2015 Side Fm & Tv 

 Side Radyo Televizyon Basın Yayın Reklam Sanayi Ticaret A.Ş.   
 Manavgat Haber | Haberci07  | Side FM  | Alanya Haber  | Serik Haber

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur